Majdnem leesett a létráról Gyurcsány Ferenc
Forrás: Kossuth Rádió Krónika |
2012. április 12. csütörtök 18:29 |
Holnap-holnaputánra ennek a végére járunk – fogalmazott a volt kormányfő, aki azt is elmondta, hogy egész hétvégén keresték a szakdolgozatát.
Leselejtezett szakdolgozatával kapcsolatban is megszólalt Gyurcsány Ferenc volt kormányfő egy békéscsabai lakossági fórumot megelőző sajtótájékoztatón. Kijelentette: tartja azt az ígéretét, hogy bemutatja a nyilvánosságnak a dolgozatot.
A volt kormányfő azt mondta: a hét végén már keresték a diplomamunka másolatát a családdal, de egyelőre nem találták. „Elkezdtük keresni. Családi program volt, majdnem leestem a létráról. Azt mondtam némi hetykeséggel a múlt héten, nem fogom összetörni kezemet meg lábamat, majdnem sikerült a kutakodás közben. Klára feleségem ma folytatja. Holnap-holnaputánra ennek a végére járunk” – fogalmazott.
Gyurcsány Ferenc 1990-ben leadott szakdolgozatát a pécsi Janus Pannonius Tudományegyetem közgazdaságtudományi karán még 1996-ban megsemmisítették – derült ki az egyetem selejtezési jegyzőkönyvéből.
Gyurcsány Ferencet békéscsabai lakossági fórumának helyszínén mintegy 50 ember füttyel és kiabálással fogadta.