Nagyon penge! Kártyát vet, uborkát arat
Írta: hirado.hu |
2011. május 13. péntek 08:17 |
Egy kínai férfi száz másodperc alatt tucatnyi uborkát szeletelt le kártyájával egy brit tehetségkutató műsorban.
Kártyadobálással tud kettészelni uborkát egy kínai férfi, amivel hatalmas sikert aratott egy tévés tehetségkutató versenyen.
A 23 éves illető olyan erővel képes elhajítani a normál, papírból készült játékkártyalapokat, hogy azok pengeként metszik ketté az uborkát. Vaskos kígyóuborkákon mutatta be tudományát a kártyával szeletelő.
Bár első dobása célt tévesztett, utána annyira belelendült, hogy megjavította saját korábbi rekordját, és 12 uborkát vágott el bő egy méterről 100 másodperc alatt. Az uborkák állványról lógtak lefelé, mint a füstölésre váró kolbászok.
Uborkán kívül tojást is el tud szeletelni "kártyázással", sőt, görögdinnyeszelettel is elboldogul. A férfi 17 éve kezdett "pengekártyázni" - adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.