Híradó mottó
2012. május 24. frissítve 04.22

Gyula napja esőt hoz

Írta: hirado.hu | 2011. április 11. hétfő 15:45 |
| A+ A- | Megosztás:

Kedden többfelé kell záporra, zivatarra számítani, a legmagasabb nappali hőmérséklet 16 és 21 fok között alakul.

Kedd estig a Kárpát-medencét már nedvesebb, de eleinte még enyhe, majd kedd estétől több fokkal hidegebb levegő éri el, változékonyabbra fordul az idő.

Éjszaka többnyire erősen felhős idő várható, északkeleten esőre, záporra is számítani kell. Kedden az átmeneti rövid felszakadozások mellett gyakran lesz erősen felhős az ég, több helyen valószínű eső, zápor, helyenként zivatar is kialakulhat.

eső

Az északnyugati szél éjszakára mindenütt mérséklődik, majd kedden napközben, a Tiszántúl kivételével, megerősödik, sokfelé viharossá fokozódik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 4 és 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 16 és 21 fok között alakul.

Megosztás:
Képgaléria