Híradó mottó
2012. február 12. frissítve 21.28

Éjféltől szinte leáll a British Airways

Forrás: mti | 2010. március 19. péntek 15:56 |
| A+ A- | Megosztás:

Megtartják az utaskisérők a háromnapos sztrájkot

Megtartják a British Airways (BA) légitársaság légi utaskísérőinek hétvégétől tervezett háromnapos sztrájkját, miután a cégvezetés és a szakszervezet közötti, péntek délutánig tartó tárgyalások eredménytelenül értek véget.

A BA 12 ezer utaskísérője a legnagyobb brit szakszervezet, a Unite felhívására szombaton nulla órától három napig, március 27-étől újabb négy napig sztrájkol, és az érdekképviselet szerint április második felében újabb sztrájkok lehetnek, ha addig nem sikerül megegyezni a vállalatvezetéssel a vitás bér-, létszám- és munkaszervezési kérdésekben.

A British Airways - amely a Malévval együtt a oneworld globális légi szövetség tagja - naponta három járatot közlekedtet a londoni Heathrow repülőtérről Budapestre.

Megosztás:
Képgaléria