A Fidesz bocsánatkérésre szólítja fel Mesterházyt
2010. február 09. 11:08
Ha nincs bizonyítéka az orvosok politikai meggyőződésével kapcsolatban tett felvetésére, akkor kérjen bocsánatot az egészségügyi dolgozóktól - közölte Pesti Imre
Oldal nyomtatása
Szövegméret növelése
Szövegméret csökkentése
Oldal továbbküldése
A Fidesz arra kéri Mesterházy Attilát, az MSZP miniszterelnök-jelöltjét, hogy ha nincs bizonyítéka az orvosok politikai meggyőződésével kapcsolatban tett felvetésére, akkor kérjen bocsánatot az egészségügyi dolgozóktól.
Mesterházy Attila a közelmúltban egy fórumon azt a kérdést fogalmazta meg, hogy rábízhatja-e magát egy közismerten baloldali beteg egy jobboldali gondolkodású orvosra.
Pesti Imre, a Fidesz szakpolitikusa keddi budapesti sajtótájékoztatóján közölte: az MSZP mindeddig nem határolódott el Mesterházy Attilától, aki eddig nem kért bocsánatot az egészségügyi dolgozóktól, és bizonyítékkal sem állt elő, amely igazolta volna állítását.
Hír értékelése 323 szavazat alapján:
5.0
Hír értékelése:
értékelés mentése...